Haber

SULTANGAZİ’DE BİR GECEDE ÇALINAN 7 ARABADAN HAYALET GÖSTERGELERİ

SULTANGAZİ’de bir gecede 2 ayrı lüks otomobilin hayalet göstergeleri çalındı. Araç sahiplerinin durumu polise bildirmesi üzerine toplam 7 otomobilin hayalet göstergelerinin aynı gece çalındığı ortaya çıktı.

Olay, 17 Aralık Cumartesi günü gece saatlerinde meydana geldi. Hırsızlar, Eski Habibler ve Cebeci Mahallesi’nde park halindeki iki otomobilin camlarını kırarak hayalet göstergelerini sökerek çaldı. Araç sahipleri, sabah erken saatlerde komşularının haber vermesiyle durumdan haberdar oldu. Şikayetçi olmak için karakola giden otomobil sahipleri, gece saatlerinde toplam 7 otomobilin hayalet göstergelerinin çalındığını öğrendi.

“70 bin TL zararımız var”

Aracında hayalet gösterge çalınan Engin Demir, “Sabah komşularım durumu haber verdi. Araca geldiğimizde hayalet göstergenin çalındığını gördük. Polise bildirdik. Biz de Polise bildirdi.Bizim aracımızla bir gecede toplam 7 aracın hayalet göstergesi 2-3 saat içinde bile çalındı.Camı kırıyorlar sanırım camı kırdıktan 30 saniye sonra hayalet göstergesini çalıyorlar. . Aracımız cadde üzerinde polis merkezine yakın bir alanda park halindeydi. Bu nasıl bir küstahlık anlamıyorum. Aracımızda yaklaşık 70 bin TL kayıp var” dedi. Polisin olayla ilgili çalışması devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu