Haber

Kemer Belediyesi’nin 2023 yılı altyapı ve üstyapı çalışmaları

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2023 yılında gerçekleştirilen yol, kaldırım ve yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarıyla ilçenin çehresini değiştirdi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu liderliğinde ilk gün heyecanı ve hizmet aşkıyla çalışan Kemer Belediyesi Teknik İşler Müdürlüğü ekipleri, 110 metrekare parke yol, 24 metrekare kaldırım, 2520 metrekare yağmur suyu drenajı gerçekleştirdi. 2023 yılında sınır ve 27000 bin metrekare asfalt.

Belediye ekipleri, vatandaşların talepleri doğrultusunda merkezdeki cadde ve sokaklara parke yol kaplaması ve kaldırım yaptırdı, yıllardır yapılamayan bazı yolları asfaltla kapladı, altyapı çalışmaları kapsamında yağmur suyu drenaj hatları döşedi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kemer Belediyesi olarak büyük bir aile olarak 2023 yılında ilçemize büyük yatırımlar yaptık. Teknik İşler Müdürlüğümüz ilçemiz genelinde yol, kaldırım kapsamında önemli projelere imza attı. ve yağmur suyu drenaj hattı işleri. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri en kısa sürede çözüme kavuşturduk. 2024 yılında da ilk günkü heyecan ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. “Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu